Non :33

7. ledna 2012 v 20:05
Ahoj Zlatkáá :33 *snaží se nemluvit jako z-emařená vyhul kráva která má chuť sama sebe kopnoit do ksichtu* Áno je to tak :DD přesně tak se teď cítím... A proč? Mam termín dokonce dalšího týdne abych si opravila 4 z matiky ze zamáku přírodopisu občanky a výchovy ke zdraví...Jinak? Bude mi do prázdnin odebrán notebook, každý den se budu učit, dostanu zjeb jak svině a možná proletím skříní... (te´d si asi říkáte: Cožee?) Je to tak moji drazí ano, proletím skříní... (teď si zase myslíte: To přehání...) Ne nepřeháním ani v nejmenším... Jak to vím? Protože tohle samé bylo uděláno mému bratrovi za čtyřku z češtiny... Jenže já mam těch čtyřek mnohem víc... Teď tady píšu opravný list z občanky a třesu se jestly dostanu z opravnýho listu z matiky aspoň za 2... A když ne? Jak už sem říkala... Proletím skříní... A proč to pořád opakuju... Protože mám stašný strach... Ale teď k trochu míň deprimujícím věcem tedy pro mě.. :DD Mám dost objednávek na RPC... Nedělala jsem je a proč? protože nemám čas... Je mi to líto a doufám že se nezlobíte :33 Hned teď se jdu pustit do jednoho, a prosím... Nezlobte se že sem takovej slimák... -.-""
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy - SB, ktoré ťa lovujeeee ^O^ Lucy - SB, ktoré ťa lovujeeee ^O^ | Web | 8. ledna 2012 v 18:14 | Reagovat

Ahoj, rada spriatelím :-) ja si prosím na diplom Rena z Jigoku shoujo :-)

2 Katty-Hinata Katty-Hinata | 8. ledna 2012 v 18:57 | Reagovat

No tak 4...to bych asi měla doma peklo xDDDD Ale já školu zvládám docela v poho ale zítra píšem ze dvou předmětů a mě sere to,že jsem se vůbec neučila xP Ale držím ti palce ;)

3 テレサ a バーバラ テレサ a バーバラ | Web | 9. ledna 2012 v 19:47 | Reagovat

Ahojky :).. Zase by jsme potřebovaly hlas tady - http://ttebayo.blog.cz/1201/3-kolo-sona .. Je to poslední kolo, takže víckrát otravovat nebudeme :D.. Jsme tam jako テレサ a バーバラ s Narutem a Narutem Shippuudenem :).. Jestli někdy budeš potřebovat hlásek, určitě se u nás zastav a my ti rády hlásneme :)

Děkujeme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama