Podivná čtyřka aneb sestry z jiných rodin --Kapitola1-- xD

27. října 2011 v 11:21 |  Kecy ^^
Ano přesně tak, rozhodla jsem se psát FF o životě mém a mých sester :33 Tak se usaďte a pozorně čtěte! :PP Příběh se odehrává v anime Fairy tail. :3

Začal den jako každý jiný. Všichni byli šťastní... Jak v nebi tak na zemi či v pekle. V pekle byla zrovna veliká sláva. Satan oplodnil Šmajdovo mamku která zrovna dnes rodila. Byl slyšet šílený řev a skřeky po celém podsvětí. Když koečně malá holka vyklouzla ze Šmajdovo Mamky chytil jí Satanův poskok do malé posýlky. Holčička řvala a vypadalo to že i když je jí teprve pár minut má chuť vyvraždit celý svět. Ano taková byla jejich dcera. Satan si jí s obdivem prohlížel.Bylo na něm vidět že ho těší že jeho dcerka je tak krutá sotva se odpojí z matčiny dělohy. Jenže jak ji pojmenovat... To jméno muselo být vyjímečné, stejně jako jeho nositelka! Rodiče prohledali celý rodokmen a dokonce i démonský kaledář. Na skoro poslední stránce kalendáře uviděli to správné jméno- Shar. Všichni démoni nosili malé Shar dary jako přivítání do podsvětí. Od někoho dostala katanu od jiného zase nějaké brnění které se jí bude hodit až vyroste. Kdykoliv před ní někdo položil svůj dar hluboce se uklonil. Ona ale házela jen vražedné pohledy na všechny strany.


Po celém podsvětí byl pořád slyšet její "rostomilý" smích. Byla Satanovou nejoblíbenější bytostí. Nebylo to tak že by jí měl rád, prostě jen jí nesnášel míň než všechny ostatní-Satan lásku ani cítit nemůže. Šmajdovo mamka chodit domů později a později. Satan hned poznal že něco není v pořádku a po pár vyhružkách smrtí mu Šmajdovo mamka řekla že si našla někoho jiného s kým chce mít děti. Satanovi nešlo do hlavy za koho ho mohla jeho žena vyměnit. Když se ale dozvěděl o koho jde hned pochopil. On sám totiž měl erotické sny o této osobě. Šmajdovo mamka si zbalila kufry a už se chystala odejít. Pak se ale otočila na Shar. Sehnula se k ní aby jí políbila na čelo. Ta ale hned využila toho že se mamka ohnula a flusnula jí do ksichtu. řvala Šmajdovo mamka. Shar se zase jen zasmála svým psychopatickým smíchem. Vypadalo že to vzala dobře že její matka odchází od jejího otce kvůli Donu Omarovi. Pak se ale domluvili že Shar si budou každý rok vyměňovat. První rok jí měl mít Satan. Když už Šmajdovo mamka řekla vše co musela odešla z podsvětí a vyrazila na zem. Na zemi se opakoval ten samý scénář. Teď se přesuneme o 9 měsíců později.


Tenhle porod proběhl bez komplikací ale byl hrozně krvavý. Šmajdovo mamka při něm stratila hrozně moc krve a vypadalo to že zemře. Přivolanému doktoru se však povedlo ji zachránit. Bude ale trpět chidokrevností do konce života a pokud stratí i malé množstní krve- zemře. Tohle dítě bylo jiné než Shar. Netvářila se moc ďábelsky spíš byla unuděná tím že se vůbec narodila. Museli jí vymyslet jméno. V lidském kalendáři bylo podstatně ménně jmen než v tom démonském a tak to vymysleli za chvíli. Pojmenovali ji Michelle. Don Omar byl ale slavná osobnost a chtěl aby jejich dcera zůstala v utajení-nebo teda spíš její jméno. Vymýšleli jí přezdívku dost dlouho a pořád nemohli na nic přijít. Pak se ale rosvítila žárovka a začala blikat. Oboum rodičům se rosvítilo v hlavě. Blik! Tahle přezdívka miminku zůstala.


Za tři měsíce přijela na zem Shar. Šmajdovo mamka jí představila Dona Omara. Shar na něj jen hodila vražedný pohled. Pak šli do pokoje kde spala Blik. Shar na ní chvíli koukala. Blik se probudila a taky se na Shar podívala. Chvíli tam na sebe koukali jako dementi . Mamka položil Shar do postýlky Blik. Blik již taky měla svojí katanu a hned jí vytáhla z pod postele. Jen tak se na ní znuděně koukala.Shar mezitím rozsekávala věci kolem sebe. Blik jí chvíli pozorovala a pak to skusila taky. Byl to zajímavá pohled. Dvě psycho mimina co rozskeávají nábytek katanou. Tohle bylo snad poprvé co se Blik smála.

Ještě předtím než se ale narodila Shar měla Šmajdovo mamka spoustu chlapů. A ještě se dvěma dalšími otěhotněla. Tak začněme tou první a tedy nejstarší sestrou Blik a Shar. A s kým že to vlastně otěhotněla? To vám teď neřeknu protože už mě od toho psaní bolí ruce *w*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baka ^^ Baka ^^ | Web | 28. října 2011 v 10:33 | Reagovat

Pěknej příběh :DD To s tim Omarem mě dostalo xDD A máš u mě diplom za spřátelení, už jsem se k tomu dokopala xDD

2 Blik Blik | Web | 28. října 2011 v 11:52 | Reagovat

Arigato :33 Nuda byla tak co sem měla dělat? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama